Już 16 września 2025 r. rusza trzecia odsłona akcji „Do pracy jadę rowerem”. To propozycja dla firm w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz, które chcą wspierać aktywność fizyczną pracowników i promować ekologiczne dojazdy.
Jazda do pracy na dwóch kółkach to korzyść dla zdrowia, lepszy humor, a przy okazji mniej spalin w mieście. A gdy dorzucimy do tego nutkę sportowej rywalizacji i atrakcyjne nagrody – robi się naprawdę ciekawie!
Rywalizacja potrwa do 15 października 2025 r.
Co można wygrać?
Kategoria OPEN – indywidualna rywalizacja:
- miejsce: licznik Garmin, zestaw narzędzi rowerowych EVEN, pompka, komin i czapeczka rowerowa
- miejsce: radar rowerowy, zestaw narzędzi EVEN, pompka, komin i czapeczka
- miejsce: sakwa na bagażnik Aktywnych Miast, zestaw narzędzi EVEN, pompka, komin i czapeczka
Rywalizacja firmowa – cztery kategorie według liczby aktywnych pracowników:
- do 5 osób
- od 6 do 15 osób
- od 16 do 30 osób
- powyżej 30 osób
Każda zwycięska firma w swojej kategorii zgarnia pakiet sponsorski o wartości 10 000 zł brutto, który można wykorzystać podczas kolejnej edycji akcji. W pakiecie znajdzie się m.in. promocja w aplikacji Aktywne Miasta oraz reklamy stacjonarne na terenie Metropolii Bydgoszcz.
Nie czekaj – zgłoś swoją firmę, wsiądź na rower i pokaż, że Bydgoszcz i cała Metropolia to region aktywnych ludzi, którzy dbają o zdrowie i środowisko.
Formularz zgłoszenia oraz regulamin dostępny są na stronie Aktywna Bydgoszcz.






