Na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego odbyło się kolejne interesujące wydarzenie branżowe – Targi z Dobrą Energią 2026, zorganizowane przez firmę BIMS Plus Bydgoszcz. Spotkanie zgromadziło przedstawicieli branży instalacyjnej, grzewczej oraz partnerów biznesowych, stając się przestrzenią do wymiany doświadczeń, prezentacji nowoczesnych technologii i nawiązywania nowych kontaktów.
Wydarzenie przyciągnęło około 150 uczestników, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą 35 dostawców prezentujących innowacyjne produkty i rozwiązania dedykowane sektorowi instalacyjnemu oraz grzewczemu. Program targów obejmował liczne prezentacje ekspertów, konsultacje branżowe, pokazy oraz konkursy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających.
Jednym z ważnych punktów wydarzenia było oficjalne otwarcie nowego oddziału ABEX przy ul. Frankego. Nowa hurtownia jest obecnie największym obiektem firmy w regionie, oferującym 850 m² powierzchni handlowej oraz ponad 4 000 produktów dostępnych od ręki. Na szczególną uwagę zasługuje wdrożony system odbioru towarów 24/7 oparty na technologii śluzowej. Dzięki wykorzystaniu indywidualnych kodów QR klienci mogą odbierać zamówienia przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, co znacząco zwiększa wygodę i elastyczność zakupów.
Targi z Dobrą Energią po raz kolejny potwierdziły, jak ważną rolę odgrywają spotkania branżowe w budowaniu relacji biznesowych oraz wymianie wiedzy o najnowszych trendach rynkowych. Doskonała atmosfera, zaangażowanie organizatorów oraz wysoka jakość merytoryczna wydarzenia stworzyły warunki sprzyjające zarówno rozwojowi biznesu, jak i nawiązywaniu długofalowej współpracy.
Dziękujemy organizatorom za profesjonalne przygotowanie wydarzenia i cieszymy się, że teren Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego może być miejscem spotkań wspierających rozwój przedsiębiorczości, innowacji oraz współpracy między firmami. Już dziś z zainteresowaniem oczekujemy kolejnych inicjatyw, które będą integrować środowisko biznesowe regionu.






