Podsumowanie Targów ITECH Bydgoszcz i Konferencji CyberShield
Pierwsza inauguracyjna edycja Targów ITECH Bydgoszcz wraz z towarzyszącą Konferencją CyberShield odbyła się 18-19 marca 2026. To pierwsza tego typu inicjatywa w regionie kujawsko-pomorskim. Ideą Wydarzenia była promocja i wzmocnienie rozpoznawalności marek regionalnych, szczególnie tych związanych z inteligentnymi specjalizacjami regionu kujawsko-pomorskiego oraz wzrost wiedzy i świadomości z zakresu technologii, zagrożeń i dobrych praktyk w dwóch kluczowych obszarach branży IT tzn. cyberbezpieczeństwie i sztucznej inteligencji. Uczestnicy Targów mogli poznać najnowsze rozwiązania technologiczne w obszarach o strategicznym znaczeniu dla funkcjonowania gospodarki i Państwa, wymienić doświadczenia z cenionymi ekspertami oraz nawiązać i rozwinąć wartościowe relacje biznesowe.
Zobacz, jak było:
Przejdź na YouTube BPPT, obejrzyj inne relacje
Trochę statystyk:
- około 600 uczestników podczas dwóch dni konferencji,
- 10 wystawców,
- 11 partnerów,
- 14 uznanych prelegentów – Ekspertów merytorycznych z obszaru cyberbezpieczeństwa/AI.
Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy za rok, szczegóły wkrótce!













